Stolar 1800-talets slut, 1900-talets början
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets slut/ 1900-talets början, bemålade, inklusive 2 par samt en barnsstol, sitthöjd ca 45-58 cm, barnstolssitthöjd ca 32 cm
Slitage, sprickor, senare bemålade, lagningar, 1 par är något ostadiga
612994
2019-02-10