Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Landskap, signerad och daterad Harald Sallberg 37, olja på pannå, 23x35 cm

613001

2019-02-09