Record damarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RECORD, damur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, plexiglas, fixoflexarmband, diameter 21 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

613009

2019-02-09