Teckning Evert Taube
Vollendet
2019-02-09
613037
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EVERT TAUBE (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad A Paola Evert Taube 1951, bildmått ca 28x22 cm