Teckning Evert Taube
Valmis
2019-02-09
613037
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EVERT TAUBE (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad A Paola Evert Taube 1951, bildmått ca 28x22 cm