Teckning Evert Taube

Teckning  Evert Taube
Teckning  Evert Taube
Teckning  Evert Taube
Teckning  Evert Taube

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad A Paola Evert Taube 1951, bildmått ca 28x22 cm

613037

2019-02-09