Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR i form av romerskt hästspann, sent 1900-tal, patinerad brons, sockel i marmor, höjd ca 61, längd 70 cm

Smärre slitage

613045

2019-02-11