Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG(1895-1963): "Tångstrand", Öland, signerad och daterad Harald Sallberg 1939,, olja på pannå, ca 38x46 cm

613060

2019-02-09