Piedestal
2019-02-11
613061
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, två skivor av sten, stomme av förgyllt trä, höjd ca 66, 26x26 cm
Slitage