Alfred Collin, oljemålning

Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning
Alfred Collin, oljemålning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

200 EUR

ALFRED COLLIN (1880-1944) Skepp i lä, signerad, olja på pannå, 62x92 cm

613107

2019-02-14