Spegelplateau i silver

Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver
Spegelplateau i silver

Klubbat för:

9 800 SEK

6 000 SEK

SPEGELPLATEAU i silver, Spanien, tidigt 1900-tal, tre sektioner, omgivande kant med pärlstav samt akantusblad, botten i trä, total längd ca 90 cm, bredd 37 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

613108

2019-02-09