Klubbat för:
9 800 SEK
6 000 SEK
SPEGELPLATEAU i silver, Spanien, tidigt 1900-tal, tre sektioner, omgivande kant med pärlstav samt akantusblad, botten i trä, total längd ca 90 cm, bredd 37 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
613108
2019-02-09