Bokskåp nyrenässans
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, delvis svärtat, svarvade detaljer, höjd ca 220, 85x75 cm, nyckel finns
Listdelar saknas, en lös listdel medföljer, ytskador
613125
2019-02-11