Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, delvis svärtat, svarvade detaljer, höjd ca 220, 85x75 cm, nyckel finns

Listdelar saknas, en lös listdel medföljer, ytskador

613125

2019-02-11