Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AGNETA FLOCK (född 1941), föreställande fåglar bland skogen, signerad, akvarell på papper och glas, ca 40x40 cm
Glaset med några mindre nagg till kanten
613130
2019-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här