Agneta Flock blandteknik

Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik
Agneta Flock blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AGNETA FLOCK (född 1941), föreställande fåglar bland skogen, signerad, akvarell på papper och glas, ca 40x40 cm

Glaset med några mindre nagg till kanten

613130

2019-02-09