Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KENTON ÖL VAGN, 1900-talets första del, hästdragen vagn med kust, bemålat gjutjärn, 2 lösa öltunnor i trä, längd ca 38 cm
Mindre skador
613144
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här