Kenton öl vagn
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KENTON ÖL VAGN, 1900-talets första del, hästdragen vagn med kust, bemålat gjutjärn, 2 lösa öltunnor i trä, längd ca 38 cm
Kuntoraportti
Mindre skador
613144
Päivämäärä:
2019-02-11