Kenton öl vagn

Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn
Kenton öl vagn

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KENTON ÖL VAGN, 1900-talets första del, hästdragen vagn med kust, bemålat gjutjärn, 2 lösa öltunnor i trä, längd ca 38 cm

Kuntoraportti

Mindre skador

613144

Päivämäärä:

2019-02-11