Värjkäpp

Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJKÄPP, 1900-tal, kling märkt Solingen, bambu, längd ca 49 cm

Slitage, spricka

613148

2019-02-11