Göran Wärff Ingeborg Lundin

Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin
Göran Wärff Ingeborg Lundin

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GÖRAN WÄRFF, INGEBORG LUNDIN, vas, skål, Kosta Boda, underfång i lila och grönt, signerad Kosta Boda 7041117?, G Wärff, resp ORREFORS Expo Du 105-62 Ingeborg Lundin, höjd 24,5, skålens höjd 14,5 diameter 17,5 cm

Kuntoraportti

Skålen med smärre repor

613159

Päivämäärä:

2019-02-11