Göran Wärff Ingeborg Lundin
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖRAN WÄRFF, INGEBORG LUNDIN, vas, skål, Kosta Boda, underfång i lila och grönt, signerad Kosta Boda 7041117?, G Wärff, resp ORREFORS Expo Du 105-62 Ingeborg Lundin, höjd 24,5, skålens höjd 14,5 diameter 17,5 cm
Kuntoraportti
Skålen med smärre repor
613159
Päivämäärä:
2019-02-11