Axel Larsson skåp
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
AXEL LARSSON, skåp, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1950-tal, mahogny, fronten med fyra dörrar, bakom dörrarna hyllor samt en med lådor, etikettmärkt Bodafors, höjd 156, 118 x 43 cm, nycklar medföljer
Något blekt, bruksslitage
613160
2019-02-09