Axel Larsson skåp

Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

AXEL LARSSON, skåp, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1950-tal, mahogny, fronten med fyra dörrar, bakom dörrarna hyllor samt en med lådor, etikettmärkt Bodafors, höjd 156, 118 x 43 cm, nycklar medföljer

Något blekt, bruksslitage

613160

2019-02-09