Politoys

Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys
Politoys

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POLITOYS MODELLBIL 554, Italien 1960-70-tal, Kalle Anka med knattarna, längd ca 8,5 cm, fabriksförpackning medföljer

Förpackning med smärre skador/lös sida

613163

2019-02-11