Sockerruska silver gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERRUSKA, Gustavianskstil, silver, firma Neresheimer, Hanau,Tyskland omkring 1900, höjd ca 15,5 cm, vikt ca 99g

Slitage, repor

613178

2019-02-16