Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, Sverige resp England, märkt K.Anderson resp JLH Made in England
Bruksslitage
613180
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här