Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, Sverige resp England, märkt K.Anderson resp JLH Made in England
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
613180
2019-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner