Brickor

Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, Sverige resp England, märkt K.Anderson resp JLH Made in England

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

613180

2019-02-11