Punschmuggar silver

Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 10+2 stycken, silver med invändig förgyllning, 6 st stämplade K&EC, 4 st CESON samt 2 st GAB, 1900-talets andra hälft, total vikt ca 375g

Repor

613190

2019-02-16