Flaskschatull 1800-tal

Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft, mahogny med detaljer i mässing, 3 flaskor i glas varav 2 med etsad dekor, höjd ca 20 cm

En flaska ej original, bruksslitage

613200

2019-02-12