Samiska knivar

Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 3 st, samearbeten, signerade HL. HM resp BN, 2 med graverad dekor, längd 25-26 cm

Bruksslitage, 1 med glipa mellan slidhalvorna

613202

2019-02-12