Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMEKNIVAR, 3 st, graverad dekor, signerade OU, EG, monogrammet G, 1 högerhängd, längd 20-22 cm
Brukisslitage, 1 med ägarnamn
613224
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här