Takpendel i koppar Ateljé Lyktan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATELJÉ LYKTAN, takpendel, 1970-tal, koppar, globformad, diameter ca 40, höjd ca 47 cm

Repor

613240

2019-02-10