Nils G Stenqvist akrylmålning

Nils G Stenqvist akrylmålning
Nils G Stenqvist akrylmålning
Nils G Stenqvist akrylmålning
Nils G Stenqvist akrylmålning
Nils G Stenqvist akrylmålning
Nils G Stenqvist akrylmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): "Nära landskap", signerad samt daterad 1976, akryl på duk, ca 99x133 cm

Ett mindre tryckmärke med något bortnött färg

613242

2019-02-10