Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft, klädsel i grönt skinn, lösa plymåer, ben i mörkt trä, sitthöjd ca 48 cm

Slitage. ytsprickor i skinn

613253

2019-02-10