Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL 1800-tal, empire, alabaster samt svartmålat och förgyllt trä, dekor i pärlemor, urtavla med romerska siffror, höjd 47 cm

Pendel finns, bakstycke och nyckel saknas, renoverad

613256

2019-02-11