Jalusiskrivbord

Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord
Jalusiskrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JALUSISKRIVBORD, 1800/1900-tal, med utfällbara vingar, lådor, fack samt skrivskivor, mörkbetsad ek, nyckeln till rullklaffen finns, höjd ca 121 samt 228x73 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckeln till nedre lådan saknas

613257

2019-02-10