Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONTORSSTOL, 1950/60-tal, Sverige, Mercado, röd klädsel, etikettsmärkt, reglerbar sitthöjd
SMärre bruksslitage
613265
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här