Serveringsset Frankrike silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSSET, 13 dlr, silver i etui, Frankrike 1900-tal, 12 kaffeskedar samt sockertång, etui märkt SERVAN a Bordeaux, vikt ca 187g

Skevt etui med slitage

613273

2019-02-16