Stig Jonzon oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG JONZON (1913-1987): "Hus vid Gamla Lundagatan, Stockholm´´, signerad Stig Jonzon, daterad 1979, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 22x27 cm
Historik: Inköpt från Galleri Kurt Svensson 1979, inköpskvitto medföljer
613285
2019-02-11