Speldosor

Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor
Speldosor

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELDOSOR, 2 st., Erzgebirge, Tyskland, 1900-tal, höjd ca 22-23 cm

Slitage, smärre skador

613303

2019-02-11