Netsuke samt figurin

Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin
Netsuke samt figurin

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NETSUKE, FIGURIN, 5 dlr, ben och sten, 1900-talets början, delvis signerade, höjd 2,5-7 cm

613308

2019-02-11