Mormorsur i 14 k guld

Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld
Mormorsur i 14 k guld

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, cylindergång, diameter 35,5 mm, vikt ca 32,6 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

613310

2019-02-11