Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KALKAR, 4 st., silver, 1900-tal, invändigt förgylld, höjd ca 16,5 cm, vikt 775 g
Gravyr, något sneda
613315
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här