Kalkar silver
Closed
2019-02-11
613315
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KALKAR, 4 st., silver, 1900-tal, invändigt förgylld, höjd ca 16,5 cm, vikt 775 g
Gravyr, något sneda