Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KALKAR, 4 st., silver, 1900-tal, invändigt förgylld, höjd ca 16,5 cm, vikt 775 g
Zustandsbeschreibung
Gravyr, något sneda
613315
2019-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner