Kalkar silver

Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KALKAR, 4 st., silver, 1900-tal, invändigt förgylld, höjd ca 16,5 cm, vikt 775 g

Zustandsbeschreibung

Gravyr, något sneda

613315

2019-02-11