John Malm stochkolmsmotiv

John Malm stochkolmsmotiv
John Malm stochkolmsmotiv
John Malm stochkolmsmotiv
John Malm stochkolmsmotiv
John Malm stochkolmsmotiv
John Malm stochkolmsmotiv

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Stockholmsmotiv med vy mot Gustav Adolfs Torg, signerad J. Malm, olja på duk, ca 31x42 cm

613316

2019-02-11