Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF MALMGREN (1937-2012): "Nana plaza", signerad och daterad U. Malmgren -89, olja på duk, ca 50x50 cm

613320

2019-02-09