Svampdosa

Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa
Svampdosa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVAMPDOSA, silver, 1700-tal, locket med dekor av blomma, invändigt förgylld, otydliga stämplar, diameter ca 5,5 cm, vikt ca 31 g

äldre lagning

613334

2019-02-11