Sture Valentin Nilsson emaljmålning
Valmis
2019-02-11
613340
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STURE VALENTIN NILSSON (1924-1990): "Skinnknutte", signerad SV N:son, 1968, emaljmålning, 30x30
Proveniens: Galerie Classiqua, utställningshäfte medföljer (a tergo)