Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE VALENTIN NILSSON (1924-1990): "Skinnknutte", signerad SV N:son, 1968, emaljmålning, 30x30
Proveniens: Galerie Classiqua, utställningshäfte medföljer (a tergo)
613340
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här