Sture Valentin Nilsson emaljmålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE VALENTIN NILSSON (1924-1990): "Skinnknutte", signerad SV N:son, 1968, emaljmålning, 30x30

Proveniens: Galerie Classiqua, utställningshäfte medföljer (a tergo)

613340

2019-02-11