Tändare Dunhill

Tändare Dunhill
Tändare Dunhill
Tändare Dunhill
Tändare Dunhill
Tändare Dunhill
Tändare Dunhill

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUNHILL, tändare, silver, 1900-talets mitt, längd ca 16,5 cm

Slitage, skadat ask medföljer

613346

2019-02-11