Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Segelbåt vid Julaftons fyr, signerad R Ljunggren, 346/360, färglitografi, bildmått ca ca 37x28 cm

Något solblekt

613360

2019-02-12