Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets början, jugend, kupa i glas, så kallad Strindbergslampa, höjd 46 cm
Lagningar
613425
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här