Sängbord
2019-02-12
613427
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, bemålade i vitt, låda i sargen samt skåpdörr, höjd ca 66, 60x26 cm
Bruksslitage, bemålade, lös fanér vid kant