Matservis
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIA RÖNNDAHL, servisdelar, 65 dlr, porslin, Rörstrand för Apoteket AB, 1980-/1990-tal, bestående av: 17 mattallrikar, 16 assietter, 10 muggar, 10 djupa tallrikar, 4 tekoppar med fat, 2 såssnipor, 2 större skålar, 2 skålar, 2 uppläggningsfat
Bruksslitage, enstaka mindre nagg kan förekomma
613440
2019-02-12