Skänk
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, kinesisk stil, omkring slutet av 1900-talet, mörkbetsat trä, skåp och lådor, beslag i patinerad mässing, höjd ca 90 140x50 cm
Spricka vid en av skåpdörrarna, ytslitage i form av stötmärken, repor, färgstänk
613449
2019-02-12